Hello little one Photography

Newborn fotenie

Milé maminky, budúce maminky, aj ockovia. Fotografovanie novorodeniatok je láska. Moja láska k tým najmenším, najkrehkejším stvoreniam, ktoré práve prišli na tento svet. Snažím sa preniesť prvé neopakovateľné momenty Vašich detí do fotografií…pre Vás. Keď sa fotí novorodeniatko, musí sa cítiť ako v bavlnke. Potrebuje teplúčko, komfort, žiadny stres. V mojom domácom ateliéri je kľudná, pokojná atmosféra s komfortom pre Vás, aj pre Vaše bábätko. K dispozícii je všetko, čo potrebujete. Fotenie môže trvať 2-3 hodinky. Treba si naň rezervovať čas a veľa trpezlivosti. Keďže “Newborn” fotografia je typická rôznymi spinkajúcimi polohami bábätka, najvhodnejšie obdobie na fotenie je od 6 do 14 dní života. Vtedy si bábätko pamätá polohy z bruška, sú mu prirodzené, má hlboký spánok, čiže ho viem ľahšie polohovať. Samozrejme, niekedy drobci nemajú svoj deň, majú bolesti bruška, koliky, sú nespokojní, vtedy sa fotenie musí preložiť na iný deň, respektíve by sme mali porozmýšľať nad iným fotením až o pár mesiacov.

 

 

dsc_3121
dsc_6854

Bejby fotenie

Keď dosiahne Vaše dieťatko vek okolo 4 mesiacov, prichádza ďalšie obdobie vhodné na fotenie. Bábätko sa odtláča ručičkami od podložky, dvíha hlavu, objavuje pršteky, nohy, je vnímavé, obzerá sa. Leží bez problémov na chrbátiku aj na brušku. Vie vyčariť nádherné úsmevy. A práve tieto chvíle sú vhodné na Bejby fotenie v ateliéri.

 Fotíme sa vonku

Najkrajšie “fotopozadie” nájdem vždy v exteriéri. Preto detičky (nie novorodencov) v peknom teplom počasí môžme fotiť vonku v prírode.
dsc_7781

Mám jeden rok fotenie

Pamiatka na 1. narodeniny musí byť 🙂 Na takéto fotenie v ateliéri si môžte priniesť aj tortičku, a Váš oslávenec sa môže do nej pustiť priamo pred objektívom. Výsledok sú krásne, trošku ušpinené, ale veselé narodeninové fotky.
DSC_0029

Už viem sedieť

Keď Vaše dieťatko už vie samé sedieť, je tu príležitosť spraviť mu ďalšie jedinečné fotografie plné krásnych úsmevov.

DSC_3242